Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Full HD Tek Parça İzle

HABABAM SINIFI SINIFTA KALDI

Türkiye’de hemen hemen herkesin çok sevdiği Hababam Sınıfı filminin ikincisi Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı Ful Hd kalitesinde tek link olarak burada.

Ve hayatımızın spor hocası geliyor. Sinema tarihimizin en orjinal karakterlerinden Badi Ekrem bu seride filme dahil oluyor. Zaten hepiniz izlemişsinizdir. Tüm seriyi kaç kere izledim kim bilir. Tekrar izlemek isteyen, tvde reklamlarla uğraşmak istemeyenler ve yaş itibari ile ilk defa izleyecek olanlar için tüm Hababam Sınıfı serisini burada paylaşacağız.

AH HABABAM VAH HABABAM

Hababam Sınıfı ilk filmde diplomaları alır hastaneye Mahmut Hoca‘nın(Münir Özkul) yanına gider. Lakin ikinci filmde görürüzki sınıfın mezun falan olduğu yoktur. Mahmut Hoca‘yı hasta yatağında mutlu etmek için böyle bir yalana başvurmuşlardır. Adı Hababam‘a çıkmış bir sınıfında tamamının mezun olması beklenemezdi zaten. Bari 1-2 kişi mezun olaydı ama ne gezer 🙂 Mahmut Hoca öğrencileri görünce kızmaz. Hababam Sınıfı bundan yüz bulur Hoca’nın artık onları kastırmayacağını düşünür. Mahmut Hoca artık bizden demeye başlarlar. Taa ki sigaralar tekrardan toplanana kadar. Sigaralar toplanır, tek ayak cezaları geri döner, hasta sonu okuldan çıkış yasağı… 40 yıllık idealist Mahmut Hoca hala aynıdır. Ne Mahmut hocanın nede sınıfın değişmeye hiç niyeti yoktur.

2 YENİ HOCA VEE BADİ EKREM GELİYOR

Okula genç güzel bir edebiyat hocası gelir. Hababam bu tabi fırsat bu sululuk yapmazsa olmaz. Kızın iyi niyetini kullanıp okuldan kaçmalar, sululuklar… Ayran gönüllü İnek Şaban(Kemal Sunal) yoksam hocaya aşık mı oluyor? Hababam Sınıfı Damat Ferit ve Güdük Necmi öncülüğünde İnek Şaban‘ı mı işletiyor ? Şok şok şok. Vahşi inek cazibesi ile edebiyat hocasının kendine aşık olduğu yalanına ve sahte mektuplara tabiki inanıyor İnek Şaban. Şakanın sonu kötü oluyor.

İlk filmde yer almayan Badi Ekrem de bu filmde seriye dahil oluyor. Hababam Sınıfı akla gelince ilk hatırlanan ve en çok sevilen karakterlerden Badi Ekrem filme ayrı bir renk katıyor. Kendisi İnek Şaban gibi kadınlara karşı zayıf olan Badi Ekrem de edebiyat hocasından hoşlanır. Onu atletik vücudu, sportif kişiliği ile etkilemeye çalışır?

HABABAM SINIFI İNTİHAR MI EDİYOR?

Edebiyat hocasına yapılan terbiyesiz bir şaka ile okuldan atılma tehlikesi yaşıyor sınıf. Etkileyici bir final ile gene film tatlıya bağlanıyor. Devam filmleri genelde ilk filmin çok gölgesinde kalır ama Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı filmi ilk film kadar başarılıdır. Dünyanın en başarılı devam filmlerindendir. Bu güzel filmi bilmem kaçıncı kez zevkle izleyecek sizlere iyi seyirler dilerim.

 

Yönetmen: Ertem Eğilmez

Senaryo: Sadık Şendil

Oyuncular: Münir Özkul, Kemal Sunal, Tarık Akan, Şener Şen, Adile Naşit, Halit Akçatepe

Müzik: Melih Kibar

Yıl: 1975

 

Hababam Sınıfı Serisi:

Hababam Sınıfı izle

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı izle

Hababam Sınıfı Uyanıyor izle

Hababam Sınıfı Tatilde izle

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor izle

Hababam Sınıfı Güle Güle izle

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir