Hababam Sınıfı Tatilde Full HD Tek Link izle

 Hababam Sınıfı Tatilde

Serinin 4. filmi olan Hababam Sınıfı Tatilde. Tarık Akan ve Halit Akçatepe gibi 2 usta isimi kaybetmesine rağmen ortaya güzel bir film çıkmış gene.

Serinin ilk 3 filmi çok başarılıydı. Bu filmde eskileri kadar başarılı olmasada bir seri filmine göre oldukça başarılı. Filmde Damat Ferit (Tarık Akan) ve Güdük Necmi (Halit Akçatepe) karakterlerinin boşluğu belli oluyor. Onların misyonunu domdom, tulum ve hayta üstlenmiş ama arada büyük fark var tabi.

Türkiye’nin en fırlama,  en komik ve aynı zamanda en tembel sınıfı olan Hababam Sınıfı 4. filminde de herkesi güldürmeyi de duygulandırmayı da başarıyor. 3. filmde Tarık Akan ayrılıyor filmden. Bu filmde de Halit Akçatepe. Yani filmin en sevilen karakterlerinden ikisi. Fırlamalıkları başlatan, sınıfın liderliğini üstlenen iki karakter bu filmde yok. Onların yokluğunda sınıfın fırlamaları olarak Domdom Ali, Tulum Hayri ve Hayta İsmail ön plana çıkıyor. İnek Şaban(Kemal Sunal) ise ilk üç serideki rolünün aksine daha sinsi ve kaypak bir karaktere dönüşüyor.

 Kızlar mı? Hababam Sınıfında mı?

 Filmin konusuna gelirsek. Hababam Sınıfına 3 kız öğrenci katılır. Tamamı erkeklerden oluşan sınıfın tabi aklı başından gidiyor. İlk defa birbirleriyle kavga ediyorlar. Kızlarda erkeklerin zaafını fark edip onlarla dalga geçmeye başlıyor. Eee Hababam Sınıfı bu dalgaya gelmez. Kızların oyununu fark edince artık isin rengi değişmeye başlıyor. Sınıf kızları türlü muziplikliklerle hayatlarından bezdiriyor. Dua etsinler Güdük Necmi ile Damat Ferit yok 🙂 Bu işin böyle yürümeyeceğine karar veren kızlar, erkeklerden birini kendi taraflarına çekmeye karar verir. En kaypak, en aptal ve kızlara en düşkün karakterin inek Şaban olduğuna karar verip onu casusluğa ikna ediyorlar.

Kızlar artık 1 adım öndedir. Sınıfın ne yapacağını önceden bildikleri için erkeklerin bütün oyunlarını bozarlar. Mahmut Hoca’da(Münir Özkul) hepsinin oyununu bozar. Mahmut Hoca’ya karşı tüm sınıf birleşir ve kaygayı bırakır. Okuldan kaçarlar. Tabiki bunun bir bedeli olur. Tüm sınıf kampa gönderilir. Başlarında da Badi Ekrem.

Kamptaki komiklikler, okulun kapanma tehlikesi ve Mahmut Hoca’dan gene mükemmel bir final. Defalarca izlensede bıktırmayan serinin 4. filmi Hababam Sınıfı Uyanıyor. Herkese iyi seyirler dilerim.

Yönetmen: Ertem Eğilmez

Senaryo: Sadık Şendil

Oyuncular: Münir Özkul, Kemal Sunal, Şener Şen, Adile Naşit, Ayşen Gruda, Feridun Şavlı, Cem Gürdap, Ahmet Arıman, Avni Yalçın, Sevda Aktolga

Müzik: Melih Kibar

Yıl: 1977

Hababam Sınıfı Serisi:

Hababam Sınıfı izle

Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı izle

Hababam Sınıfı Uyanıyor izle

Hababam Sınıfı Tatilde izle

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor izle

Hababam Sınıfı Güle Güle izle

Hababam Sınıfı Tatilde Avni Hoca

Hababam Sinifi Tatilde inek Saban Yahni Oluyor

Hababam Sinifi Tatilde Mahmut Hoca Müdürün Yakasina Yapisiyor

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir