HERŞEYİ DEĞİŞTİR MOTİVASYON FİLMİ

Bir sebepten dolayı hayallerimiz, tutkularımız var. Şans eseri değil. Şuan da sahip olduğun vizyon her neyse, bir şekilde içindeki ses tarafından sana hediye edilmiştir. Yetenek ve potansiyel asla tükenmez. Çoğu insan bunu bilerek yaşamaz. Birşeyi anlamalısın, sana bahşedilmiş olan şeyler özel olarak bir nedenden dolayı verilmiştir. Sende özel birşeyler var, sıradan bir hayat yaşayarak harcama kendini.

KÖTÜ ŞEYLER HERKESİN BAŞINA GELİR

Hayat zordur. Aynen öyle, zor. Başına gelen olaylar mücadelelere, biraz acıya, biraz sıkıntılara sebep olacak. Ama bu sana özel birşey değil. Çünkü başına her ne geliyorsa inan yada inanma herkesin başına geliyor. Ama böyle durumlarda seni farklı kılan ise bunların karşısında nasıl durduğundur. Farkı yaratan budur. Asla çevrendeki herkesi ya da herşeyi kontrol edemeyeceksin. Her zaman başına ne geleceğini seçemezsin. Ama her zaman başına birşey geldiğinde ne yapabileceğini seçebilirsin. Bu tamamen sana kalmış birşey. Çoğu insan bahane üretir, ama eğer sen kendi yolunda ilerlemek istiyorsan tüm sorumluluğu al. Böylece fark yaratabilecek bir güce sahip olursun. Bir fark yaratmak sana kalmış. Güç avuçlarının içinde. Şimdi biraz düşün, ihtiyacın olan tüm güç, birşeylere etki edebilecek ve değiştirecek güç senin ellerinde. Bu acınan, kurban kişi olmaktan kurtulmalı ve asla arkana bakmamalısın.

herşeyi değiştir motivasyon filmi
herşeyi değiştir motivasyon

YALNIZCA SEN GÜCÜNE SAHİP ÇIKABİLİRSİN

Hayatına anlam katan ne? Amacın ne? Seni yönlendiren ne? Kafanın içindeki ses sürekli, yeterli olmadığını, bunu yapamayacağını söyler. Tıpkı etrafındaki insanların da dediği gibi. Bu durmalı artık…Sona ermeli… “Bu yeterli değil…” Bu, bundan daha iyisini yapabilmen için yeterli değil. Bazı güçlerinle bunu bir adım atmalısın. Evrene açıklama yap; “Ben yetenekliyim, güçlüyüm ve bir başıma olsam bile bunu başaracağım.” Yalnızca sen gücüne sahip çıkabilirsin. Kimse senin için bunu yapmaz. Şu an da geleceğini şekillendir, işçi sensin, yaratıcı sensin… Tam şu an da şekillendir. Deneyimlerinle şekillendir. Senin olan bazı güçler, bazı yetenekler, bazı hediyeler var. Kesinlikle senin dışında hiç kimse bunlardan yararlanamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir