KAHRAMAN, Herkesin İçinde Bir Kahraman Vardır

Bir hayalin olduğu zaman , çoğu kez yüzüne bağırarak gelmeyecektir. Hayaller her zaman arkadandan gelir, gözünün önünden değil. Bazen hayalin nerdeyse fısıltıdır. Asla haykırmayan fısıltılar. Duyması çok zor. Hayatının her gününde, kulağına tuhaf bir şekilde fısıldayan haykırışları duymaya hazır olmalısın.

Olman gereken kişi olmanı istiyorum. Kimsenin gerektiğin kişi olmanı engellemesine izin verme. Kimsenin seni vazgeçirmesine izin verme. Kimsenin kapıların kapandığını söylemesine izin verme. Kimsenin imkanların olmadığını söylemesine izin verme. Kimsenin bunu söylemesine izin verme. Olman gerektiği kişi olmanı istiyorum, çünkü olman gereken kişi olduğunda, sen artık super insansın. Sen korku ve inança sahipsin. Ve ben korkuyla değil, inançla yürümeye karar verdim. Bu senin içindeki yücelik. Sen bana, olman gereken kişi asla olmayacağını, yani korktuğun için olman gereken kişi olmaya çalışmayacağını mı ima etmeye çalışıyorsun? Bazı şeyler nefes almak istediğiniz kadar çok istemediğiniz sürece gelmez. Ve bu şey için savaşmaya istekli olmak zorundasın. Bize başarı vermezler, ama elde edebilirsin, alabilirsin. Almanı istiyorum!

Dikkatini dağıtan şeylerin dağıtmasına izin verme. Ne yapıyorsa pes etme, sakın bırakma. Sadece başarısız olduğun için, bu seni başarısız insan yapmaz. Hayat sana vurduğunda devat etmek zorundasın, sadece sakın bırakma. Hayallerini elde etmek için, çok fazla acı yaşamak zorundasın. Ama başarıya ulaşmak içinde, devam etmek zorundasın. İmkansızı yapacaksın. Özel bir zamanda yaratılmış ve özel bir kişi olan sadece sen değilsin. Özel olan şey içindedir. Başka kimsenin yapamadığı birşeyi yapabileceğine inanman gerek. Ve ne olursa olsun bu kavram gerçek olmalı. Yaşamınla olan savaşında kazanmak istiyorsan, savaşmaktan korkamazsın. Pes etmemelisin, devam etmelisin. Eğer kolay olsa herkes yapardı. Hiçbirşeyin imkansız olmadığını göster.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir