Kazanabilirim Motivasyon Filmi, Harekete Geçme Zamanı

 Hatalarımız ve korkularımız bizi engeller. Çok hata yaparsın ve bir daha hayal kırıklığı yaşamak istemezsin. Hiç birşey yapmayız çünkü diğer insanların onayını bekleriz. İsteriz ki herkes bizi onaylasın, evet desin. Harekete geçmeyiz. Hak ettiklerimiz için daha az çalışırız. İstediğimiz şey için çalışmaktansa kafamızda tasarlarız. Yapmamak için bahaneler uydururuz. Kazanabilirim motivasyon filmi; izlemeden vazgeçmeyin.

HERŞEYİN MÜKEMMEL OLMASINI BEKLEME

 Çoğu insan bulunduğu ortamın en iyisi olmak ister. Ama sadece nasıl yapılacağını bildiği işleri yapmak isterler. Bu yüzden harekete geçmememizin birçok nedeni vardır. Başka birinin bizi harekete geçirmesini bekleriz. Kendimiz insiyatif almak istemeyiz. Bunu başkasının yapmasını isteriz ama malesef olmaz. Ve hayatını böyle sürdürmeye devam ettikçe içinde birşeyler ölür. Kendine bazı sorular sorman gerekiyor. Ben gerçekten ne yapmak istiyorum. Herşeyin tam olmasını bekleme. Herşeyin mükemmel olmasını bekleme. O şeyin ideal olmasını bekleme çünkü hiçbir zaman ideal olmayacak.

SÜREKLİ KENDİNE YATIRIM YAP

 Bugün sahip olduğun fırsata gelecek yıl sahip olamayabilirsin. Bu seneden sonra belkide o fırsata hiçbir zaman sahip olamayabilirsin. Bu fırsat sadece şu an elinde. Hareket etmeye karar verdiğinde karşına ağır şeyler çıkabilir. Acı çekebilirsin. Kendini geliştirmek kolay olmayabilir. Asla vazgeçme ve tatmin olma. Sürekli kendine yatırım yap, zor olsada daha çok çalış. Zor olsada çalışmak insanların sahip olduğu mükemmel bir özelliktir. İnsan büyük bir potansiyele sahiptir. Sürekli kendini geliştirebilir ve çaba gösterebilir. Hayatını hangi şartlarda olursan ol değiştirebilirsin.

NE KADAR YANLIŞ YAPTIĞININ ÖNEMİ YOK

Kendi hayatını nerede olursan ol değiştirebilirsin. Birçok kişi bir iz bırakmadan evreni terk edecek. Kimse bilmeyecek ne yaptığını. Sen ne yapacaksın yaşamak için? Ne yapacaksın farklı. İçinizde sesi dinle. Yaptığın herşeyi mantıklı yapmayı deneme. Bazı düşünceler meydan okuyor mantığa. Kimse demezki sen iyisin. Bu senin, onlar senin olanı asla alamazlar. Bunu bildiğin zaman kazanan olursun. Evet demelisin. Bunu yapabilirim. Hayallerinin onaylanması için kimseye ihtiyacın yok. O sana verildi, diğerleri göremedi. Yaptığının doğru olduğunu bildiğinde onay bekleme. 

Ne kadar hata yaptığının bir önemi yok. Ne kadar yanlış yaptığının bir önemi yok. Ne kadar yenildiğinin bir önemi yok. Ne kadar çok şey yaptığının önemi var. Evet yapabilirim de ve başla.

kazanabilirim motivasyon filmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir