ŞAMPİYON OL – MOTİVASYON

Rakiplerimi yeneceğim…Yenilgi benim inancımda olmayacak. Diğerlerininşüphelendiği şeye inanacağım. Daima takımımın prestiji, onuru ve saygınlığı için çalışacağım. Zihnimi eğiteceğim ve vücudum bunu takip edecek.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Rakibimin benim kazanmamı beklemediğini bileceğim. Ama asla teslim olmayacağım. Güçsüzlük kalbimde olmayacak. Savaş alanine varacağım ve emirlerimle kazanacağım. Takımımın rakibimden daha hızlı ve daha sıkı savaşmamı beklemesini Kabul edeceğim. Asla takım arkadaşlarımı hayal kırıklığına uğratmayacağım. Her zaman zihinsel olarak uyarılmış, fiziksel olarak güçlü ve isteyerek zorlanmış olacağım. Ve görevim ne olursa olsun payıma düşenden daha fazlasını omuzlayacağım.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Dünyaya iyi eğitilmiş savaşçı ve seçilmiş biri olduğumu seve seve göstereceğim. Bacaklarım güçsüzleştiğinde kalbim ve ruhum beni taşıyacak. Asla sendelemeyeceğim. Asla kaybetmeyi düşünmeyeceğim. Bir umut olduğu ve kalbim attığı sürece, asla güçsüzlüğe karşı pes etmeyeceğim ve son nefesime kadar bununla savaşacağım.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Seve seve rakiplerimle karşılaştığımda bana meydan okuyamayacaklar, beni hedefimden alıkoyamayacaklar. Onları savaş alanından defedeceğim çünkü ben daha iyi eğitildim ve bütün zihnimi ortaya koyup savaşacağım. Yenilgi ve çekilme bir şampiyonun kelimeleri değildir. Takım arkadaşlarımla en iyisi olmadan alanı asla terk etmeyeceğim. Ve hiçbir koşul altında pes etmeyeceğim.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Rakibime karşı savaşmak için gerekli disiplini ve gücü gösterip hedefimi tamamlayacağım. Düşersem yeniden kalkacağım. Rakibimin kalbini sökeceğim ve sahada kanımı bırakacağım. Çünkü o beni durduramaz.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Rakibim beni korkutamaz, ama bana saygı duyacak, eğer duymazsa, bunu sağlamak için ona vermek zorunda olacağım şeyler olacak.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Bu bizim günümüz… Yarın değil, gelecek hafta değil, tam ŞUAN! Kimse elinden geleni yapmadın diyemeyecek ve kimse zaferi elimden alamayacak.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

Tarih beni hatırlayacak… Kimse beni inkar edemeyecek, kimse beni küçümsemeyecek, kimse bana kim olduğumu ve olabileceğimi söylemeyecek.

Kimim ben? Ben bir ŞAMPİYONUM.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir