Solace

Afonso Poyart’ın yönettiği film, korkunç cinayetler işleyen ve ardında hiçbir iz bırakmadan kimliğini saklamayı başaran bir seri katilin peşine düşen, genç bir FBI dedektifinin hikayesini ele alıyor. Genç dedektifin bu zorlu davada, kızının ölümünün ardından hayata küsüp emekli olan bir uzman tıpçıya ihtiyacı vardır ve onu davayı çözmek için birlikte çalışmaya ikna etmesi gerekmektedir.
Başrollerinde Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan’ın yer aldığı filmin yönetmenliğini Afonso Poyart üstleniyor.

Filmde korkunç bir seri cinayet davasının çömeye çalışan genç FBI dedektifinin hikayesi anlatılıyor. Davanın çözümü için genç dedektif, kızının ölümünden sonra emekli olan, özel yetenekleri olan Dr. John Clancy’den (Anthony Hopkins) yardım ister.  Dr. John başta teklifi kabul etmesede gelecekle ilgili gördüğü bazı görüntüler fikrini değiştirir. Ekibin karşınında çok zeki ve tehlikeli bir katil olan Charles Ambrose (Colin Farrell) vardır.

Yönetmenliğini Afonso Poyart’ ın üstlendiği filmde başrollerde Anthony Hopkins, Colin Farrell, Jeffrey Dean Morgan yer alıyor.

solace2

Benzer Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir